September 2012

brainiac

24. september 2012 at 16:29 | Té |  letters from nowhere
Ahoj, ahoj
Mám tu takovou menší zprávičku, která by mohla potěšit obzvlášť ty, kteří jsou příznivci fotografie. Nebudu to tu dlouho napínat a půjdu rovnou k věci.
Dnes ve škole jsme měli praktika z výtvarné estetické výchovy. Samozřejmě jsem očekávala největší opruz na úrovni malování vázy s kytkou. Jsem tak strašně ráda, že jsem se pletla ! Profesorka na nás přišla s půlročním projektem. Jedná se o to, že si každý vybere nějakého umělce. Malíře, fotografa... Profesorka rozhodila na stůl pět tun časopisů a knih o umění, z kterých jsme si měli vybrat umělce, o kterém uděláme prezentaci a namalujeme obraz v jeho stylu. Kamarádka mě přivedla na ten nápad fotografie. V zápětí se mi rozjasnily očka a radostí jsem takřka nedýchala.

fallen leaves

20. september 2012 at 17:51 | Té |  loneliness
Tak tu pro vás mám další set. Původně jsem pro vás měla v hlavě zesumírovaný trochu jiný článek, ale ten bude muset chvilku počkat. Když jsem přišla na polyvore a chtěla udělat set, nalezlo mi tam pár okének s těmahle šipičkama. Nějak to nešlo dát pryč, nebo sem prostě jen idiot, ale během nějakých pěti sekund jsem mé plány přeházela vzhůru nohama.
Ukrutným tempem se nám blíží podzim. Šílené deště, ke kterým snad ani nenajdu natolik výstižné slovo, aby odpovídalo mému odporu. Větřík nám profukuje, jindy zase praží sluníčko. Co tedy na sebe ? Chce to něco, v čem nám po ránu neumrznou končetiny a odpoledne se v tom neupečeme. Mám tu pro vás můj osobní typ. Tenhle (nebo spíš jen podobný) "model", je dělaný podle toho, co jsem si v poslední době oblíbila nosit.

first time

16. september 2012 at 13:47 | Té |  letters from nowhere
Ahoj. Vzhledem k tomu, že mám kapánek volného času (jinými slovy - udělala bych všechno pro to, abych se nemusela učit), napíšu vám sem něco o včerejšku. Netuším, jestli jsem to někam na blog psala, ale včera jsem absolvovala svou první lekci tanečních. Abych vše uvedla na pravou míru, nebyla tak úplně první. Když jsem byla malá, chodila jsem do tanečních asi rok. Potom jsem, bohužel, musela přestat, neboť se nenašel žádný taneční partner. Nuže... Jak by řekl jeden můj kamarád, včerejší večer měl být hnus velebnosti ! Nemělo to daleko od pravdy. Z části.

we all go to hell

14. september 2012 at 15:47 | Té |  letters from nowhere
Když jsem se dnes ve škole dozvěděla informaci, kterou se vám chystám napsat, nejdřív jsem si pomyslela co ? ... a potom cože ?? ... a potom jsem přestala poslouchat. Ano, zahltila mě Tsunami plná štěstí a radosti. Abych vás přivedla do situace. Při hodině němčiny nám do třídy vlezla tělocvikářka s tím, že má pro nás nabídku. Začalo to nudnýma kecama, půl třídy usínalo na lavicích, znáte to. Takové to "Mladší gymnázium pojede na výlet. Je o něj velký zájem a nepodařilo se nám naplnit druhý autobus, tak kdyby měl někdo zájem ..." Do té chvíle si říkám 'fain ... spím dál. Nemám zájem courat po nějakým otrockým muzeu s přitroublíma harantama"... No, možná, že jsem byla částečně v šoku nebo co, ale až pár vteřin po tom, co to vlastně profesorka pronesla, jsem si to uvědomila. Ono se jede do Legolandu ???!! Kristovy rány, kurde fix, ano !!!!! A víte co je ještě lepší ? Rodiče mi to nejspíš zakásnou !!

interview Animé

9. september 2012 at 20:11 | Té |  loneliness
nick: Animé
age: 14
interesting: Anime fan, traveler


say a little prayer for you

9. september 2012 at 19:58 | Té |  letters from nowhere
Po dlouhé době opět ahoj. Chtěla bych sem přinést trochu toho pořádku. Jak už jste si mohli všimnout, na blogu teď moc nejsem. Doufám, že se musím dlouze rozepisovat o tom, proč. Začal nám nový školní rok a já v životě neměla méně času, než teď. Přesedlala jsem na střední školu a dávají nám do těla. Ráno odjedu, večer přijedu, jsem ráda že se něco naučím, připravím si, jsem s přítelem a nebo s kamarády a jdu spát. Nějaký blog pro mě není nijak životně důležitý, takže nemám zapotřebí hranit si čas speciálně na psaní článků. Moc děkuju všem, co mě tu podporují. Všem, co čtou mé články a jsem jim za to moc vděčná. Ovšem musíte mě pochopit a prominout mi. Jak vidíte, snažím se alespoň někdy ozvat.
Dále tu máme otázku rozhovorů. Slečny moje ! Jeden rozhovor teď půjdu dát dohromady (bohužel po hodně dlouhé době) a druhé slečně jsem ještě ani neposlala otázky. Jsem já to ale hříšník. Vím, že jsem v minulém článku slíbila, že do dvou dnů dám všechno do pořádku a jak vidíte, od té doby uplynulo už nějakých 10 dní. Tak doufám, že prominete, doufám, že to semnou nevzdáte a já se jdu snažit dál. Děkuju všem.