October 2012

all time low

19. october 2012 at 15:43 | Té |  letters from nowhere
Ahoj.
Konečně jsem si taky našla volnou chvilku, abych vůbec dala vědět o všech novinkách. Je toho celkem dost a vůbec není čas dělat články. Přijdu ze školy, jsem s přítelem, připravím si do školy, učím se a jsem ráda, když do postele zapadnu dřív jak o půlnoci. Tak jdeme na to.
V posledním článku, který jsem dělala, se myslím psalo něco o tom, že mám jet se školou do legolandu. Byla jsem v něm 12.10., takže je to týden, a byla to naprostá bomba ! Mám fotku s lego Dark Weidrem, byly tam dokonalé atrakce a všechno z lega ! (Aneb jak málo někdy stačí ke štěstí) A cesta tam ? No ve tři ráno se usadit do autobusu a vylézt z něj o 24 hodin později bylo celkem silné kafčo. Nebo spíš, byla by to naprostá pohoda a možná bych i v noci usnula, kdyby malý parchanti v zadu na 5tce nedělali píčoviny a neřvali přes celé Německo ! Alias dětský jekot je nejlepší antikoncepce.

Takže to k Německu. Dále tu máme taneční. Můžu vám říct, že je to jednoduše super a jsem z nich nadšená. Umíme asi něco přes 10 tanců (zatím teda většinou základní kroky), jsou tam fain lidi a asi to nejlepší - Mám asi milion šatů ! :D Vůbec nevím, kde se mi to povedlo ulovit, ale mám jich asi devatero. A myslím, že by byl hřích o nich nenapsat :D Nuže, devatero přikázání:
Náš adept s pořadovým číslem jedna je můj (budou šaty, které jsou vypůjčené od známých) a jsou to bílé šaty délkově přibližně ke kolenům (spíše nad) s volnou sukní a spodničkou a pojala bych je ve stylu "Feel like Marilyn Monroe". Dolní okraj sukně je orámován černou stuhou, která nádherně doplňuje černou krajku přes hrudník. Jsou na ramínka, která jsou taktéž černá a ona zmiňovaná krajka tlumí dojem "svatebních" šatů.
Adept s číslem dvě jsou šaty které jsem měla na rozlučce se základní školou. Představte si saténový výrazně červený tulipán, obrácený květem dolů. Doplněk na ramínku je černo-červená mašle. Taktéž moje.
Adept číslo tři jsou šaty, o kterých si můžete přečíst ve článku, kde píši o tom, jak jsem si je koupila v Itálii. Je to takový trochu námořnický styl rušený červenou mašlí v pase.
Další jsou takové poněkud "latinsko-americké". jedná se o pestrou směs tyrkysových, černých a bílých fleků (:D). Jsou bez ramínek, pod hrudníkem s opaskem. Mám je už asi 2 roky.
Oranžové, saténové šaty s flitry, vázáním na zádech a tenkými dvojitými ramínky už jsou ale půjčené. Úplně mi u nich nesedí střih. Číslo je asi 40, tak jsou mi docela velké a vypadají na mě možná trochu pytlovitě a beztvaře. Jinak jsou ovšem víc než krásné.
Poslední krátké šaty jsou také vypůjčené (teď už budou vypůjčené všechny :)) a hodí se převážně na latinsko-americké tance. Jsou červené, vršek je uplý a zároveň volný (?) v pase se stříbrnou sponou. Ovšem sukně je poněkud neidentifikovatelného tvaru. Jsou to takové 3 stupňovaná patra vlnek. Opravdu netuším jak jinak by se to dalo popsat.
Tak, a přesouváme se k dlouhým šatům. Začneme pěknou divočinou, a to zelenými, v zadu dlouhými skoro na zem a ve předu krátkými šatičkami. Jsou zdobené volánky, kamínky a barva je opravdu rosničková. Uchyceny jsou za tenká ramínka. Jako doplněk k nim slouží stejnobarevný avšak průsvitný šál.
Mé vyvolené šaty, které si vezmu za 2 týdny na prodlouženou jsou jednoduché. Růžové, ne úplně na zem, bez spodničky a jsou nádherné ve své jednoduchosti. Jen hrudník zdobí jakási překládaná průhledná látka. Přichyceny tenkými ramínky.
Tak o pozor, teď přichází ta legrace. Zelené šaty ve stylu "Leprikon" nebo snad "Lesní víla". Jsou s leskem, dlouhé až na zem, zdobené květem a tamtadadá - jsou s korzetem :D A opravdu to je perfektní !
No a samozřejmě. Ten nejvíc nejúžasnější kousek si nechávám nakonec. Představte si šaty alá "Cukrová vata". A když říkám cukrová vata, tak cukrová vata. Jsou dlouhé až na zem a s obručí, takže nádherně drží ten princeznovský tvar šatů. Sukně je taková trochu pomačkaná, ale jen na jedné straně. Přesuňme se k vršku. Naprostá bomba, je taky korzetový ! a je to dokonalé ! Vzadu je vázání a ve předu je prostě kytice s lístečky. Výstřih lehce do V, bez ramínek. Šípková Růženka neměla hezčí šaty ! Jako doplněk opět průsvitný růžový šál.
Takže to k šatům a teď boty. To bude rychlé. Mám lodičky černé, s otevřenou špičkou a mašličkami. Potom čistě bílé obyčejné lodičky (ty miluju) a dnes mi sestra přiveze od spolupracovnice profesionální taneční boty a budou zlaté. Tak jsem na ně zvědavá :)
A co dalšího ? 3.11. Se bude konat Beánie, což je příjímání do studentského stavu. Výborně, já mám 3.11. jedinou prodlouženou, takže i kdybych se s koncem prodloužené teleportovala na místo konání (což je v podstatě o 45 minut dál) už teď bych šla pozdě ! Budu muset zjistit co a jak, kdy se bude přijímat a tak. Snad nebude vadit, že se zpozdím.
Jinak škola ? Je toho dost. Ale pořád to docela zvládám. Čekala jsem to horší. Ale co víc, z ničeho ještě nepropadám.
Nuže, tolik novinek. Když budou nějaké dotazy, do komentáře.