December 2012

like gold

18. december 2012 at 18:29 | Té |  loneliness
Ahoj. Vzhledem k tomu, že je nejspíš nemožné dokopat polyvore k nějaké rozumné spolupráci, pojedu jen tak bez předehry.
Měla a mám pro vás připravený článek o jakém si outfitu, který spadal tak nějak pod podzim, ale nevím, proč by se nedal zahrnout i do zimy. Mimo jiné článek obsahoval jednu naprosto geniální věc. Jen si na ní vzpomenu, taju, rozpouštím se a umírám touhou být milionář. Mluvím tu o té až nadpřirozené kráse, kterou na svět přivedla značka Coco Chanel, aneb Illusion d'ombre v odstínu Vision.
Je to mimoplanetární nádhera zlaté barvy. No, barvy.. Když někdy budete mít to štěstí si Vision vyzkoušet, uvidíte, že po sobě nezanechává barvu, ale jakýsi třpyt. Ovšem, nebyla by to Chanel, kdyby to byl jen tak nějaký třpyt. Tu nejkouzelnější show totiž rozjíždí na sluníčku. Dám příklad: na víčku máte Vision a k tomu černou linku. Jste zalezlí doma a stíny ? Kdo se na vás podívá ze vzdálenosti několika metrů, jako by nebyly. Ale v tom momentě, kdy vylezete ven a pustíte na ně třeba jen pár paprsků, udělá to efekt JAKO BLÁZEN ! Sluneční paprsky začnou na víčkách poskakovat a zlatá je jen jakýsi doprovod.
Takže to sem vám udělala chutě a kdo má zájem, nechť si připraví takových 900 Kč.
Ale o čem budu psát já ? Vzhledem k tomu, že se mi nepoštěstilo a zatím asi ani nepoštěstí Vision ulovit, šla jsem do něčeho dostupnějšího. Mnoho lidem se může zdát, že produkt, který budu recenzovat, je jakým si levnějším dvojčátkem Vision. Není tomu tak ! Jak už jsem psala, Vision není založena na pigmentaci, ale spíš na tom čarokrásném efektu třpytu. Značka Maybelline jednoho krásného dne do světa vypustila kolekci stínů Color Tattoo, které rázem ohromily svět. Po nějaké době, se některé odstíny konečně prokousali i do Česka. Nijak zvlášť jsem je nevyhledávala, ale poslední dobou jsem na ně narážela opravdu všude a nemohla jsem si nevšimnout odstínu Eternal Gold, který zdánlivě připomíná Vision. Eternal Gold ovšem opravdu pigmentuje. Barva je vidět, ale k tomu jak, to se teprve dostaneme. Takže, toť k úvodu a pojďme k recenzím.