July 2013

summer story

23. july 2013 at 19:27 | Té |  loneliness

Už mě PROSÍM někdo brzděte! Teď vážně. Když jdu s mámou do nějakého obchodu, ještě před vchodem jí řeknu něco jako ,,I kdybych tam klečela na kolenou a s brekem tě prosila ať mi ty šaty koupíš, nedělej to!"
Začalo to minulé léto a pořád se to nějak rozrůstá - aneb moje vášeň pro nakupování šatů. Dneska jsme s mamkou zas někam vyrazily a samozřejmě se mi v šatníku úplnou náhodou oběvil další kousek. Ale je pravda, že takové mi v něm chyběly :D Samozřejmě k ním teď budu potřebovat boty a kabelku, ale to se taky doladí.
Jinak.. přelstila jsem polyvore! Mám pro vás nachystané ještě dva články (obrázky), ale nevím, jestli se mi povede k nim dostat. Každopádně...

love story, love cliche

23. july 2013 at 13:30 | Té |  loneliness
Nechala jsem se inspirovat větou, kterou jsem dnes viděla u jedné blogerky. Jsem narozena ve znamení ryb. Je o nich známo, že se narodili s hvězdným prachem za uchem. Ovšem kam se vytratila fantazie? Vyšla si někam na procházku, nebo jí uzurpovalo stereotypní okolí?
Slíbila jsem, a navíc mám chuť, napsat nějaký příběh či něco na ten způsob. Nevím, jestli je to pubertální hýřivostí hormonů, už zmíněným stereotypním okolí a já nevím čím ještě... Ale cožpak mladé, inteligentní a nadějné dívky nedokážou vymyslet téma k příběhu, které by nebylo obaleno láskou? Je sice krásné, že mladí pořád rozvíjejí své slohařské schopnosti a na každém druhém smysluplném blogu je rubrika s povídkami, ovšem kolik z nich má nějaké originální téma? Ano, all you need is love, to už víme, ale musíme o tom pořád dokola číst? Zkrátka to začíná být nudné a do čtení takových článků už se mi vůbec nechce.
Aby tento článek nebyl zas tak moc hanlivý, musím přiznat i mé pochopení. Je to těžké. O čem jiném psát, aby to nebylo trapné, nudné, směšné... Ovšem chtěla bych proti tomu nějak zabojovat. Ukázat, že to jde i jinak. Zatím mě žádné téma nenapadá a byla bych ráda, kdyby mi nějaké nápady přistály v komentářích :)

i'm sure

22. july 2013 at 11:11 | Té |  loneliness
Ahoj všichni
Vím, jsem zlobivá, že už jsem se čtyři měsíce neozvala. Ale konec školního roku a další okolnosti se prostě rozhodli, že mě nenechají se blogu věnovat. Ovšem tuhle sobotu mi začali (konečně) prázdniny, a tak bude alespoň nějaký čas na psaní článků :)
Že mi prázdniny začali až teď si zřejmě žádá vysvětlení. Ne, nepropadla jsem (jupí!!). Nebylo ani žádné prodloužené vyučování. Co jsem na blogu asi ještě nezmínila, po absolvování tanečních jsem začala tancovat za taneční klub, takže další žraní času. Co víc, hned den vysvědčení jsem odjela na soustředění. Tam jsem byla týden a od pondělí nástup do práce. Odpracováno čtrnáct dní, podtrženo, sečteno - Půl prázdnin pryč a já mám konečně čas prázdninovat.
A co blog čeká? Chystám nějakou ne příliš razantní změnu dessingu. Vzhledem k tomu, že polyvore semnou po VÍC NEŽ PŮL ROCE stále odmítá komunikovat normálně, fashion článků zřejmě moc nebude. Za to se pokusím sepsat nějakou recenzi a povídku. Za nedlouho poletím do Holandska, takže bude nějaké povídání a fotky. Potom uvidím, co mě napadne.
Na konec bych se chtěla omluvit za kvalitu tohoto článku. Dlouho jsem nepsala a navíc se mi vařili brambory :D Potom, když jsem z hrnce lila vodu, flákla jsem se o skříň, takže jsem poněkud indisponována :D Děkuji za pochopení.